יין לבן

זהו יין מתוק עם ניחוחות של משמשים מיובשים, תה קר ומעט פרחוני. הוא מתאים לליווי גבינות קשות או קינוחי שוקולד עשירים.
יקב: דלתון
אחוזי אלכוהול (%): 18.5
צבע היין ירקרק בהיר וצלול , ליין ארומות של לחם קלוי ,שמרים, מעט אפרסק ועץ אלון רך
יקב: טפרברג
סוג יין: יבש
אחוזי אלכוהול (%): 12.7
היין מתאפיין בארומות פירותיות ופרחוניות עדינות ומהנות. בפה היין רענן ,בעל גוף בינוני ופריך וחומציות מאוזנת , הסיומת רכה ,עשירה ומהנה.
יקב: טפרברג
סוג יין: רוזה
אחוזי אלכוהול (%): 12.1
מיוצר כולו מענבי ויונייה הגדלים בצפון רמת הגולן. שליש מן היין תסס והתיישן בחביות עץ אלון צרפתי חדשות, שליש בחביות עץ אלון צרפתי משומשות והיתר תסס במיכלי נירוסטה.
יקב: רמת הגולן
סוג יין: יבש
אחוזי אלכוהול (%): 15.5
מיוצר מענבי מוסקט אלכסנדרוני שתסיסתם הופסקה בשלב מוקדם על-ידי הוספת ברנדי שיושן בעץ אלון. התוצאה היא יין מתוק וארומטי, עם ניחוחות מענגים של עץ אלון צרפתי עשיר. כל הענבים מהם נוצר היין נבצרו בכרם מוסקט אלכסנדרוני שלנו, שבדרום רמת הגולן.
יקב: רמת הגולן
אחוזי אלכוהול (%): 14
ירדן סוביניון בלאן 2012 מציג מאפייני פירות ארומטיים של גויאבה, מלון, אננס, פסיפלורה וקלמנטינה. זהו יין רענן ומאוד נגיש לשתייה המתאפיין בגוף בינוני.
יקב: רמת הגולן
סוג יין: יבש
אחוזי אלכוהול (%): 13.5
כנען לבן הינו יין חצי יבש קל לשתייה, פריך עם גוונים עשירים של פרחים ופירות. הוא עשיר בניחוחות ורדים ופירות הדר. בעל חומציות מאוזנת ומרקם קליל ומרענן לשתייה. יין זה נועד לשתייה מיידית. המלצת הגשה:
יקב: דלתון
סוג יין: חצי יבש
אחוזי אלכוהול (%): 12.2
על הלשון מורגשת תסיסה עדינה, היין בעל ארומת מוסקט אופיינית עם רמז של ורדים ואשכולית. זהו יין מאוזן, ,מרענן ונעים לשתייה.
יקב: דלתון
סוג יין: חצי יבש
אחוזי אלכוהול (%): 5
באף מורגשים ניחוחת של אפרסק, פרחים ודבש. זהו יין בעל משקל בינוני, סיומת ארוכה וחומציות מרעננת. השילוב של שני הזנים יצר יין שהוא בעל משקל ורענן כאחד.
יקב: דלתון
סוג יין: יבש
אחוזי אלכוהול (%): 14
Loading...

פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Loading...
Loading...